پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ تراکتور از کجا ضربه می‌خورد
نوشته شده در یکشنبه 23 آذر 1393
ساعت : 04:01 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
خیلی‌ها به درستی می‌گویند تراکتور با وجود آنکه از خط حمله‌ای مرگبار بهره می‌برد اما به دلیل وجود ضعف‌های آشکار در سازمان تدافعی‌اش در حفظ صدرنشینی به مشکل خورده است.
خیلی‌ها به درستی می‌گویند تراکتور با وجود آنکه از خط حمله‌ای مرگبار بهره می‌برد اما به دلیل وجود ضعف‌های آشکار در سازمان تدافعی‌اش در حفظ صدرنشینی به مشکل خورده است.

عمق ترسناک، جدال‌های هوایی و منطقه ممنوعه!
خیلی‌ها به درستی می‌گویند تراکتور با وجود آنکه از خط حمله‌ای مرگبار بهره می‌برد اما به دلیل وجود ضعف‌های آشکار در سازمان تدافعی‌اش در حفظ صدرنشینی به مشکل خورده است. واقعیتی که بارها سرخپوشان را از کسب پیروزی محروم کرده است. در این تحلیل به نقاط آسیب پذیر تراکتور پرداخته شده است. مطلبی که اگر مورد توجه کادرفنی تراکتور قرار گیرد می‌تواند در این تعطیلات بلندمدت راهگشا باشد.
میانه وحشتناک!
نقاط آسیب پذیر تراکتور شامل 21 درصد از جناح راست خود، 50 درصد از میانه و 29 درصد از چپ است.
50 درصد آسیب پذیری تراکتور از میانه بوده است که درصد زیادی از این آمار را اشتباهات منجر به گل و منجر به موقعیت گل به خود اختصاص داده است ، این نشان دهنده آن است که ستون دفاعی این تیم بیشتر درگیر اشتباهات تأثیرگذار می شود .
از سوی دیگر جناح چپ این تیم تاحدودی آسیب پذیرتر از راست نشان می دهد که البته در هفته های گذشته با تغییر در این جناح در جهت بهینه سازی حملات خود ، تا حدودی ترمیم شده است .
نبرد های هوایی بلای جان مدافعان
باخت در نبردهای هوایی بالغ بر 36 درصد در آسیب پذیری تراکتور تأثیر گذاشته است ؛ آیا بازیکنان این تیم به لحاظ فیزیک بدنی و قامت مغلوب می شوند؟ جواب منفی است ، این تیم روی ضربات شروع مجدد که در این صحنه ها مدافعان آسانترین کار را برای استقرار دارند مغلوب می شوند چرا که فضا ها و بازیکنان به خوبی تفکیک نشده است ؛ با تمرکز روی اینگونه تمرینات می توان این معضل را تا حدود زیادی مرتفع ساخت .
اشتباهات فردی
همه ما می دانیم که تا اشتباهی رخ ندهد گلی به ثمر نمی رسد اما این اشتباهات وقتی از حالت معقولانه خارج می شود نشان از آن دارد که ایراد، ساختاری است . به جز آمار گلر، بازیکنان تراکتور 12 درصد با اشتباهات خود دفاع تراکتور را آسیب پذیر کرده اند.
استقرار نامناسب به هنگام شروع های مجدد
ضربات شروع مجدد که روی دروازه تراکتور تدارک دیده شده است زمینه ساز یک سوم گل های دریافتی این تیم شده ، این ضربات شامل کرنر ها ، ضربات ایستگاهی و پرتاب اوت می باشد.
فضای خطرناک پشت مدافعان
فضای پشت سر مدافعین تراکتور بالغ بر 18 درصد آسیب پذیر بوده است که نشان می دهد بازیکنان این تیم در انتقال از فاز هجومی به فاز دفاعی دارای اشکالات عدیده ای هستند و البته نباید نقش دروازه بان را در سیستم های دفاع خطی برای پوشش فضای پشت سر مدافعین نادیده گرفت .


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات