پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ تراکتور مغرور بود و تاوان داد!
نوشته شده در دوشنبه 25 آذر 1392
ساعت : 01:28 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
حبیب گردانی از ابتدای فصل در اکثر بازی های تراکتورسازی حضور داشته و بدون حاشیه وبی‌سروصدا کارش را در تیم انجام داده است.

واشقانی
حبیب گردانی از ابتدای فصل در اکثر بازی های تراکتورسازی حضور داشته و بدون حاشیه وبی‌سروصدا کارش را در تیم انجام داده است.این بازیکن در ابتدای فصل نوسان داشت اما رفته رفته به یک مهره اصلی در ترکیب تبدیل شد و جلالی هم به او اعتماد کرد.اما این مدافع در بازی با ذوب آهن روز عجیبی را پشت سر گذاشت .گردانی ابتدا دروازه ذوب آهن را باز کرد و در دقایق پایانی اشتباهی توپ را درون دروازه خودی قرار داد!با همین گل به خودی تراکتور مجبور شد در نهایت برد را با تساوی عوض کند.دیروز در خصوص این بازی گفت وگویی با گردانی داشتیم که می خوانید:
90:از بازی در برف با ذوب آهن بگو؟
بازی سخت بود و هر دو تیم فوتبال بازی کردند اما تراکتور در حد انتظار ظاهر نشد و فکر می کنم بچه های ما با غرور بازی کردند.ما مغرور شده بودیم و فکر می کردیم می توانیم ذوب آهن را راحت ببریم. به هر حال مساوی نتیجه عادلانه ای بود.
90:پس برف دلیل خوب نبودن تراکتور نبود؟
برف که خیلی تاثیر داشت ولی ما باید به این وضعیت عادت کنیم چون زمستان تبریز همیشه برفی است. شاید برابر سپاهان هم این اتفاق بیافتد و ما باید فکری کنیم.اگر می خواهیم قهرمان شویم باید خوب بازی کنیم و در تبریز تیم ها را شکست دهیم. در برف بازی کردن سخت است اما مجبور هستیم.
90:خودت هم در این بازی 2 گل زدی!
می خواستم توپ را دفع کنم اما توپ به نوک پایم برخورد کرد و وارد دروازه شد. البته حامد لک می توانست توپ را بگیرد ولی قسمت بود بازی مساوی شود!
90:به لک گفتی،می توانستی توپ را بگیری؟
بله به حامد گفتم. اماجواب داد «نمی توانستم توپ را بگیرم.» خودم هم فیلم بازی را دیدم و حامد جلوتر بود. به هر حال بازی تمام شد و من هم نمی خواستم این اتفاق بیافتد .امیدوارم در بازی بعدی جبران کنم واز هواداران هم ممنونم که همان لحظه شعار "عیبی یوخ"را دادند.
90:حالا در مورد گلی که به ذوب آهن زدی بگو..
من در تمرینات روی ضربات کاشته کار می کنم و همان موقع به جواد کاظمیان گفتم:"اجازه بده من ضربه بزنم"می دانستم توپ گل می شود. در شهرداری هم روی این ضربات گل زده بودم.
90: اگر چند دقیقه دفاع می کردید برده بودید؟
ما جلوی پرسپولیس و گسترش فولاد خوب کار کردیم اما جلوی ذوب آهن خوب نبودیم.این بازی تمام شد و باید به فکر بازی های بعدی باشیم.جلوی سپاهان این مساوی تلخ را جبران می کنیم.
90:در مجموع از عملکرد خودت از ابتدای فصل راضی بودی؟
اوایل فصل باید با هم هماهنگ می شدیم البته از اول هم برای تراکتور بازی کردم. در حال حاضر از خودم راضی هستم. در ترکیب جا افتاده‌ام فقط در این بازی اشتباه کردم و می خواهم جبران کنم.باید امسال جام بیاوریم .
90:بعد از بازی مربیان به تو دلداری دادند؟
انتظار داشتم مربیان بعد از بازی به من دلداری بدهند چون از روی عمد این کار را نکردم.اما بعد از بازی فقط آقای محمودی و فرشید طالبی به من دلداری دادند.البته بقیه هم ناراحت بودند.خودم هم شوکه شده بودم. در این 3 سال گل به خودی اینطوری ندیده بودم و از شانس بد من بود.
90:راستی علی کریمی هم عذر خواهی کرده ..
تیم هر نتیجه ای بگیرد همه شریک هستند و علی آقا هم به همین خاطر عذر خواهی کرده و من هم از دل هواداران در می آورم.
90:تراکتور می تواند در این فصل قهرمان شود؟
ما ابتدای فصل نفرات بزرگی گرفتیم و بازیکنان جدید خیلی به ما کمک کردند.اما چون باید در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم باید بازیکنان جدیدی در نیم فصل می گرفتیم تا به مشکل نخوریم. اما با این وضعیت باید تمام تلاش مان را بکنیم. البته در حال حاضر فقط به خاطر تفاضل گل در رده دوم جدول هستیم. ما به فکر قهرمانی هستیم اما تیم های دیگر هم برای برد بازی می کنند و باید در بازی های آینده هم برد بیاوریم.
90:پیش بینی می کنی در لیگ قهرمانان آسیا چه نتیجه ای بگیرید؟
گروه ما خیلی سخت است و با نظر بعضی ها که می گویند گروه آسانی داریم مخالف هستم. درست است که الاتحاد و العین در لیگ های خودشان نتایج خوبی نگرفتند اما در لیگ قهرمانان آسیا با تمام توان بازی می‌کنند. الاتحاد و العین جزو تیم های مدعی هستند.ولی ما باید در بازی های داخل خانه ببریم و در بازی های خارج از خانه امتیاز ندهیم.اگر با برنامه ریزی جلو برویم می توانیم قهرمان هم شویم.
90:قهرمان آسیا؟!
بله چرا که نه؟!ما می توانیم. در حال حاضر تراکتور خیلی خوب شده و فقط باید باور کنیم که می توانیم.
90:پس دیگر چهارم نمی شوید؟
نه ما از گروه مان صعود می کنیم و به مراحل بالاتر هم می رویم.هر بازی برای ما حکم فینال دارد.
90:باز هم هواداران به خاطر سردی هوا به ورزشگاه نیامدند؟
بله هوا خیلی سرد بود.البته ما از فدراسیون هم گله داریم. چرا اینقدر به تبریز گیر دادند؟!در تمام شهرها اتفاقات بدتری می افتد.در بازی با پرسپولیس خودم در ورزشگاه بودم و هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی هواداران خیلی دایی را تشویق کردند. در کدام ورزشگاه اینقدر هوادار می آید؟ همه یادشان است پارسال جلوی الجزیره ورزشگاه پر شده بود.
90:پولت را گرفتی؟
من طلب پاسال را تسویه کردم و امسال هم 30 درصد گرفته‌ام. آقای زینی زاده قول داده در این هفته پول بدهد. در این چند سال به بازیکنان بومی تراکتور کمتر اهمیت داده‌اند اما من واقعا قهرمانی تیم شهرم را می خواهم. می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic