پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ توصیه جلالی برای لیگ قهرمانان آسیا
نوشته شده در دوشنبه 25 آذر 1392
ساعت : 01:21 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
تراکتورسازی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الاتحاد عربستان والعین امارات و برنده پلی‌آف 2 برود.4ماه از تفریح تان بزنید!
تراکتورسازی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الاتحاد عربستان والعین امارات و برنده پلی‌آف 2 برود. این در حالیست که نماینده تبریزی بازی های فشرده ای را در لیگ برتر و جام حذفی دارد و به خاطر کمبود بازیکن این تیم راه سختی پیش رو دارد. مجید جلالی بعد از مشخص شدن حریفان تراکتور در آسیا در مصاحبه ای گفته بود: «باید تراکتور آنقدر قوی باشد که تیم های دیگر از قدرت ما بترسند.» ضمن اینکه او در مصاحبه هایش از تیم های قوی استقبال کرده بود. آقا معلم در چند روز گذشته از برنامه داشتن برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرده و به همین خاطر انتظار می رود با تجربه سال گذشته تراکتورسازی نتایج بهتری بگیرد و از گروهش صعود کند.جلالی در صحبت هایی که در تمرینات با بازیکنان داشته به آنها توصیه های جدی کرده تا حسابی برای این بازی های حساس آماده شوند.آقا معلم در هر تمرین قبل از بازی با ذوب آهن گوشه ای از برنامه هایش را برای بازیکنان توضیح می‌‌دهد و سعی می کند از لحاظ روحی بیشتر شاگردانش را آماده رقابت در آسیا کند.از زبان چند بازیکن شنیدیم جلالی رو به بازیکنان گفته:"باید 4ماه از زندگی تان بگذرید تا به هدف مان برسیم."سرمربی به بازیکنان توصیه کرده در این مدت باقی مانده از تفریح شان بزنند و فقط به تمرین کردن فکر کنند تا در نهایت تیم نتیجه بگیرد.حتی بازیکنان تراکتورسازی از قهرمانی هم صحبت كرده‌اند و ظاهرا اعتماد به نفس بالایی برای لیگ قهرمانان آسیا دارند. جلالی در حالی این توصیه ها را کرده که بازیکنان به خاطر نگرفتن پول شان ناراحت هستند و اول می خواهند به پول شان برسند تا با خیال راحت تری به این مسابقات سخت فکر کنند.

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات