پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 11:38 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: به خاطر خواسته بازیکنان و کادر فنی مقابل تراکتورسازی بازی خواهیم کرد و تصمیم ما مبنی بر انصراف از جام حذفی تغییر یافت

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: به خاطر خواسته بازیکنان و کادر فنی مقابل تراکتورسازی بازی خواهیم کرد و تصمیم ما مبنی بر انصراف از جام حذفی تغییر یافت

سینا اصل محمد پور در خصوص مصاحبه‌های خود مبنی بر انصراف تیم ماشین سازی تبریز از دیدارهای جام حذفی اظهار  کرد: ما خبر انصراف از مسابقات را در سایت باشگاه منعکس کرده بودیم ولی بازیکنان و کادر فنی از ما خواستند تا فرصت حضور مقابل تراکتورسازی را از آن‌ها نگیریم.

وی افزود: من هم به بازیکنانم عنوان کردم که من مدیرعاملی نیستم که فقط با نظر خودم تصمیم‌گیری کنم و اگر همه بازیکنان بخواهند مقابل تراکتورسازی بازی کنند من موافقت خواهم کرد و بعد هم دیدم تمامی بازیکنان موافق حضور در این بازی هستند و کسی نمی‌خواهد از جام حذفی انصراف دهیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی که قبل از این مسابقه در جلسه تصمیم‌گیری در خصوص انصراف از جام حذفی حضور داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به این قضایا تصمیم گرفتیم انصراف ندهیم و به دیدار با تراکتورسازی برویم. بازیکنان و کادر فنی از ما درخواست کردند و ما به خاطر انگیزه بازیکنان درخواست آن‌ها را رد نکردیم.

وی در خصوص رقابت دیرینه ماشین سازی و تراکتورسازی عنوان داشت: رقابت قدیمی ماشین و تراکتور در حال حاضر وجود ندارد چون در حال حاضر ما یک تیم دسته دومی هستیم که زمین و زمان می‌خواهد ما را زمین بزند و هیات فوتبال هم ما را زمین زده است.

اصل محمدپور ادامه داد: ششگلانی 200 میلیون تومانی که شورای شهر تصویب کرده است به ما نمی‌دهد. با این شرایط که همه چیز علیه ما است هیات فوتبال نه تنها از ما حمایتی نمی‌کند بلکه بر ضد ما هم عمل می‌کند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز خاطرنشان کرد: با توجه به انتخاباتی که دیروز صورت گرفت من واقعاً متأسف شدم و از تیمداری هم منصرف شدم و دیگر نمی‌خواهم ماشین سازی را اداره کنم و ما از تیمداری انصراف می‌دهیم.

وی تصریح کرد: هیات فوتبال در حق ماشین سازی ظلم کرد و ششگلانی پول ما را نداد. علاوه بر آن از من برای هر دیدار تیم ماشین سازی در باغشمال 5 میلیون تومان پول می‌خواهند.

سینا اصل محمد پور در پاسخ به سؤال مبنی بر اینکه آیا با انصراف وی، ماشین سازی از ادامه مسابقات دسته دوم کنار می‌کشد یا خیر، خاطرنشان کرد: هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته‌ام که تیم ادامه حیات دهد یا خیر. ولی من دیگر این تیم را نمی‌خواهم. اگر کسی بود که این تیم را خریداری کند تیم را خواهم فروخت در غیر این صورت من تیمداری نمی کنم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تصریح کرد: ماشین سازی در آستانه انحلال است و بعد از انتخابات هیات فوتبال من تصمیم گرفتم دیگر در این فوتبال تیمداری نکنم و رسماً انصراف خودم را از طریق خبرگزاری تسنیم اعلام می‌دارم و هواداران هم منتظر باشند. من نامه سرگشاده ای برای آن‌ها خواهم نوشت تا همه قضایا را بدانند.

وی ادامه داد: هیات فوتبال باعث شد تا من باشگاهی را که برایش جشن نیم قرن گرفته بودم و برایش برنامه های زیادی داشتم کنار بگذارم. من به فکر تاسیس کانون فوتبالیست‌های استان بودم تا همه در آن کانون عضو شوند ولی باعث شدند تا از این تصمیم نیز منصرف شوم.

محمدپور در پاسخ به این سؤال خبرنگار تسنیم که آیا دیدار مقابل تراکتور آخرین مسابقه قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان خواهد بود یا خیر، گفت: به نظر من این دیدار آخرین دیدار ماشین سازی خواهد بود و ما بعد از این مسابقه دیگر در هیچ مسابقه ای حاضر نخواهیم شد.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات