پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 11:34 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: رکورد ناکامی هایم شکسته شده و فکر می کنم حتی از فصل قبل هم بهتر شده ام حالا نوبت آن رسیده تا بعضی چیزها را ثابت کنم
 
کریم انصاری فرد  افزود: برخی انگیزه مرا به پرسپولیس مربوط می دانند و فکر می کنند به خاطر این تیم است که تلاش زیادی می کنم در حالی که هدف من موفقیت در تیم ملی و حضور مثبت در جام جهانی است چراکه می خواهم در برزیل بازی کنم. 
 
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: درست است که از سوی کی روش به تیم ملی دعوت شدم ولی حضور نفرات فعلی در تیم ملی به معنی بازی در جام جهانی نیست به همین دلیل باید آنقدر خوب باشیم که در ترکیب ثابت قرار بگیرم و مهره اصلی باشم. 
 
انصاری فرد در مورد  تراکتورسازی نیز گفت: هنوز یک نیم فصل دیگر از لیگ باقی مانده است و تراکتورسازی راه زیادی در پیش دارد ولی فکر می کنم با شرایطی که داریم نیم فصل دوم بهتر امتیاز بگیریم ما باید صدر جدول را پس بگیریم.

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic