پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 02:28 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

سخنگوی هیئت مدیره تراکتورسازی در مورد شایعه مذاکره با برخی مربیان برای هدایت تراکتورسازی گفت: با یک برد و باخت مربی عوض نمیشود.

محمدجواد دلفکار  در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: از نظر روند کاری مشکل خاصی نداریم و تنها بازی آخرمان را باختیم. مسئولان کار را پیگیری میکنند تنها مشکل ما که گریبان اکثر باشگاهها را گرفته مسائل مالی است که باید آن را حل کنیم. چون قرارداد بستیم این مسئله بر گردنمان است اما تامین این پولها با توجه به مبلغ بالای آن کار بسیار سختی است. ما نسبت به باشگاههای دیگر شاید پول بیشتری هم داده باشیم اما به هر حال این مشکلات وجود دارد.
وی افزود: دیروز حمید زینیزاده با بچهها صحبتهایی کرد و مطالب خوبی مطرح شد. به هر حال شاید این پول دیر و زود شود اما بازیکنان بدانند سوخت و سوز ندارد امیدوارم تصمیماتی اندیشیده شود تا این پول فراوان فوتبال بخشی به سایر رشتهها سرازیر شود تا شاهد پیشرفت رشتههای دیگر نیز باشیم.
عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه آیا حمایتی از آنها از سوی مسئولان استان انجام میشود، خاطرنشان کرد: حمایت مالی نداریم پول خود را از بودجهای که سهامداران میدهند و بخشی را هم از اسپانسرها تامین میکنند البته دولت دهم به ما قول داد سال قبل سه میلیارد بدهد که یک و نیم میلیارد پرداخت شد و یک و نیم میلیارد دریافت نکردیم.
دلفکار در پاسخ به این سؤال که چه برنامهای برای رفع مشکلات مالی دارند، خاطرنشان کرد: سیاست هیئت مدیره این است که بیشتر بازیکنان را بومی کنیم نمونه این را در گسترش فولاد میبینیم که بازیکنانشان قیمت بالایی ندارند اما فوتبال بسیار خوبی ارائه میکنند. این تجربه خوبی است و اگر بتوانیم به سمت بومیسازی برویم بخشی از مشکلات ما حل میشود. البته باید برنامهریزیهایی هم برای درآمدزایی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات مالی را کمتر کنیم.
وی در مورد اینکه آیا مدیرعامل تیم در بخش درآمدزایی توانسته عملکرد خوبی داشته باشد، عنوان کرد: اسپانسر ما امسال بیشتر شده به هر حال آیسان، مجتمع تجاری که در حال ساخته شدن است، اسپانسر تیم ماست. باید در بخش درآمدزایی باز هم بهتر عمل کنیم اما مشکلات بسیار زیاد است.
عضو هیئت مدیره تراکتورسازی در مورد اینکه آیا با بازیکنان تیمشان به دلیل اعتصاب در تمرین روز دوشنبه برخوردی خواهد کرد، گفت: زینیزاده دیروز در جلسه با بازیکنان صحبت کرد و البته خیلی از این مسائل به دلیل پول نبود موضوعاتی مثل زمین تمرین نیز مطرح شد. به هر حال طبق آئیننامه با بازیکنان برخورد میشود اما از ایجاد تشنج و تصمیمی که به مصلحت باشگاه نباشد، دوری کنیم.
وی در مورد اینکه شایعاتی در مورد مذاکره با برخی مربیان به وجود آمده و اینکه ممکن است کادر فنی تغییر پیدا کند، اظهار داشت: از شایعات اطلاع ندارم و بعید میدانم که کسی اقدامی برای مذاکره انجام داده باشد. با یک برد و یک تساوی کادر فنی تغییری پیدا نمیکند. جلالی مربی فنی باسابقهای است که به این زودیها نمیتوانیم چنین تصمیماتی بگیریم مگر اینکه او خودش بخواهد از بین برود. به هر حال کادر فنی برنامههای خودش را دنبال میکند و انشاءالله به موفقیت برسند.

دلفکار در مورد جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی مهدی کریمیان اظهار داشت: در این مورد باید از حمید زینی زاده مدیرعامل تیم سوال کنید و من اطلاع زیادی ندارم .من خیلی به جزئیات تیم وارد نمی شوم و در بحث های کلان و سیاست گذاری های باشگاه حضور پیدا می کنم. در این مورد که چه اتفاقی افتاده و چرا این تصمیم بوده وارد نمی شوم.

دلفکار در پایان گفت: تمام تلاش ما این است که تیم نتایج خوبی کسب کند چرا که این موضوع باعث شور و نشاط هواداران میشود خواهش من از رسانههای این است که روی مسائل حاشیهای تمرکز نکنند تا تیم بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic