پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
پیام تشکر و قدردانی مهدی کریمیان
نوشته شده در شنبه 19 مرداد 1392
ساعت : 03:26 ق.ظ
نویسنده : Milad A

پیام تشکر و قدردانی مهدی کریمیان

ادامه مطلبیامَن اِسمُهُ دَوا وَ ذِکرُهُ شَفاء

من برگشتم و این کار خدا و دعا های خیر شما بود

سلام، سلامی دوباره به زندگی، سلامی رسا تر از گذشته. نمی دانم به کدامین زبان از مردمانی که شبانه روزی برایم دعا کردند، از پیرزنی که در پشت درب آی سی یو برایم امن یجیب می خواند یا نوجوانی که مفاتیح در دست داشته و در حیاط بیمارستان به نماز ایستاده تشکر کنم یا جمعیت چهار هزار نفری حاضردر بیمارستان. نمی دانم چگونه از مردمانی دوست داشتنی، از دیار غیرت تعصب، فرهنگ و مهمان نوازی آذربایجان تشکر کنم، یاشاسین به غیرتتان دست همه شما را می فشارم.

از مربیانم آقایان جلالی، دایی،کربکندی، ابراهیمزاده، قلعه نوعی، کرانچار و آقایان زینی زاده، رحیمی و مجموعه تراکتورسازی، کانون هواداران، دوستان خوبم در تیم تراکتور علی آقای کریمی، جواد کاظمیان و بقیه دوستان و هم تیمی هایم در تراکتور، سپاهان، استقلال، ذوب آهن، پرسپولیس، داماش گیلان و بقیه تیم ها و همه بازیکنانی که مهدی کریمیان و خانواده اش را تنها نگذاشتند دست مریزاد می گویم. با غیرتان امیدوارم در خوشی هایتان محبت هایتان را جبران کنم، همچنین عید سعید فطر را به شما دوستان تبریک عرض می نمایم،        


                                                                                                                    ارداتمند شما مهدی کریمیان

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات