پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ تراکتور اشتباهی نایب قهرمان شد!
نوشته شده در سه شنبه 1 مرداد 1392
ساعت : 11:13 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
مهدی کیانی در دو، سه سال اخیر از بازیکنان خوب تراکتورسازی بوده و مجید جلالی برای لیگ سیزدهم نیز روی او حساب باز کرده است.
مهدی کیانی در دو، سه سال اخیر از بازیکنان خوب تراکتورسازی بوده و مجید جلالی برای لیگ سیزدهم نیز روی او حساب باز کرده است.

واشقانی
90: مهدی کیانی در دو، سه سال اخیر از بازیکنان خوب تراکتورسازی بوده و مجید جلالی برای لیگ سیزدهم نیز روی او حساب باز کرده است. این بازیکن بدون توجه به حرف و حدیث‌ها درخصوص تراکتوری‌شدن جواد نکونام کارش را ادامه داد تا این مسئله روی او تاثیر منفی نداشته باشد. کیانی امیدوار است، تراکتور در این فصل نتایج خوبی بگیرد تا شاید این تیم در تیم‌ملی سهمیه‌های بیشتری داشته باشد. دیروز در آستانه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی مصاحبه‌ای با این بازیکن انجام دادیم که می‌خوانید:
90: برای بازی با پرسپولیس آماده هستید؟
این بازی خیلی حساس است و ما هم حسابی خودمان را آماده کردیم. هر دو تیم برای برد به زمین می‌آیند و همین مسئله کار را خیلی سخت می کند. امیدوارم هر تیمی که حقش است 3 امتیاز را بگیرد!
90: هر تیمی که حقش است یا تراکتور؟
مسلما دوست دارم تراکتور ببرد و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم.
90: بدن‌هایتان به خاطر تمرینات فشرده خسته نیست؟
فکر می‌کنم هر دوتیم خسته باشند و به همین دلیل همیشه بازی‌های اول سخت است تیم‌ها در دو، سه بازی اول آماده نیستند.
90: فکر می‌کنی تعداد هواداران تبریزی در آزادی زیاد باشد؟
بازی‌های ما در آزادی همیشه طوری بوده که فکر می‌کردیم میزبان هستیم اگر اجازه دهند تبریزی‌ها ورزشگاه را پر می‌کنند ولی یک درصد مشخصی می‌توانند به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در این بازی اتفاق خاصی نیفتد.
90: منظورت هواداران پرسپولیس هستند؟
هواداران پرسپولیس قابل احترام هستند اما به خاطر انتقال بازیکنان این دو تیم حساسیت‌هایی به وجود آمده است. این بازیکنان بزرگ هستند و مطمئنم هواداران هم فقط تیم‌های خودشان را تشویق می‌کنند.
90: بازی با پرسپولیس را پیش‌بینی می‌کنی؟
پیش‌بینی کردن سخت است اما ما در تهران فشار می‌آوریم و از روزنه‌ها استفاده می‌کنیم. برای قهرمانی از همین بازی اول باید برای3 امتیاز بجنگیم.
90: لیست جدید تیم‌ملی را دیدی؟
بله، ولی از خیلی چیزها سردرنیاوردم. حتمامربیان تیم‌ملی صلاح دانستند که اینطور لیست را اعلام کردند.
90: دهنوی وقتی تراکتور بود به تیم‌ملی دعوت نشد ولی حالا دعوت شده، نظرت چیست؟
نمی‌دانم چه بگویم. ما دو سال نائب قهرمان شدیم اما هیچ امتیازی نسبت به تیم‌های دیگر نداریم. کلا تراکتور اشتباهی نائب قهرمان شده!
90: جلالی مدیریت اداره کردن ستاره‌ها را دارد؟
هنوز که اتفاق حاشیه‌ای در تراکتور نیفتاده که او بخواهد مدیریت کند. او در تیم‌های بزرگی کار کرده و می‌داند چه کار کند!
90: اما سر جذب طالبی، مدافعان از جلالی ناراحت شده بودند.
منظور آنها و از جمله حسینی دخالت در کار مربیان نبوده. به نظر من بازیکنان نباید در این مسائل دخالت کنند چون کادرفنی و باشگاه می‌تواند هر بازیکنی را بگیرد و بازیکن دیگر حق اعتراض ندارد.
 


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات