پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ تراکتور قبل از خریدها هم شخصیت داشت
نوشته شده در سه شنبه 1 مرداد 1392
ساعت : 11:12 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
ابراهیمی: هم پرسپولیس را می‌بریم، هم حواشی را!
90: محمد ابراهیمی می‌گوید: شرایط ما خوب است و تا دو روزی که به بازی با پرسپولیس مانده تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با تمرکز بالا بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دهیم و با 3 امتیاز به تبریز برگردیم.
ابراهیمی: هم پرسپولیس را می‌بریم، هم حواشی را!

90: محمد ابراهیمی می‌گوید: شرایط ما خوب است و تا دو روزی که به بازی با پرسپولیس مانده تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با تمرکز بالا بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دهیم و با 3 امتیاز به تبریز برگردیم.
وی در مورد حضور ستاره‌هایی مانند علی کریمی و کریم انصاری‌فرد در تراکتورسازی می‌گوید: تراکتورسازی همیشه ستاره داشته و خواهد داشت. کریمی، انصاری‌فرد و کاظمیان قبلا در پرسپولیس بوده‌اند و برای این تیم زحمت کشیده‌اند اما الان عضو تراکتورسازی هستند و با این باشگاه قرارداد دارند و روی این تیم تعصب دارند و بهترین بازی‌های‌شان را برای تراکتورسازی انجام خواهند داد.
مهاجم تراکتورسازی ادامه می‌دهد: حضور آنها مقابل پرسپولیس حرف و حدیث‌هایی به وجو آورده اما از نظر من چیز خاصی نیست و این مسائل برای فوتبال ما باید عادی شده باشد اما چون بعضی‌ها فکر می‌کنند کریمی، انصاری‌فرد و کاظمیان قبلا در پرسپولیس بودند این بازی با بقیه بازی‌ها فرق می‌کند و یک جور دیگری است در صورتی که ما در بازی با پرسپولیس فقط به دنبال 3 امتیاز هستیم و کاری به حاشیه‌ها نداریم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتورسازی با جذب چنین ستاره‌هایی شخصیت قهرمانی پیدا کرده یا نه می‌گوید: تراکتورسازی همیشه شخصیت قهرمانی داشته و از سال اول حضورش در لیگ برتر با هواداران پرشور خودش ثابت کرد تیم بزرگ و باشخصیتی است و در 2 سال گذشته فقط با یک امتیاز اختلاف نتوانستیم قهرمان شویم، پس تراکتورسازی به لحاظ شخصیتی همیشه تیم با شخصیت و بزرگی بوده و مردم تبریز پس از 2 سال نایب قهرمانی امسال از ما قهرمانی می‌خواهند که خواسته آنها کاملا بجاست و انشاا... امسال قهرمان خواهیم شد، البته حرف زدن ساده است و ما باید در زمین ثابت کنیم تیم بزرگی هستیم و قهرمان می‌شویم. امیدوارم خدا کمک کند تا یک سال رویایی داشته باشیم.
ابراهیمی در پایان در مورد حضور تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌گوید: مجید جلالی تیم را برای حضور موفق در 3 جبهه بسته و باید تلاش زیادی کنیم تا به موفقیت برسیم. وی از اول به فکر این مسائل بوده و انشاالله برای آسیا برنامه‌ریزی خوبی خواهند داشت چون باید از اعتبار فوتبال ایران در ‌آسیا دفاع کنیم. ما از سال اول در آسیا حضور کمرنگی داشتیم هر چند به خاطر هواداران پرشور تراکتورسازی در آسیا مطرح شدیم. فصل قبل در لیگ قهرمانان آسیا تجربیات خوبی کسب کردیم که امسال از آن استفاده خواهیم کرد. هدف ما در آسیا صعود از گروه است و در مراحل بالاتر به فکر انجام بازی‌های خوب و کسب نتایج بهتر خواهیم بود.
 


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic