پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 10:42 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

سرپرست تراکتورسازی گفت: حق تراکتورسازی در مراسم انتخاب برترینهای لیگ دوازدهم نادیده گرفته شد.

حسن آذرنیا در پایان مراسم تقدیر از برترینهای لیگ دوازدهم اظهار داشت: من به عنوان نماینده باشگاه تراکتورسازی به نحوه انتخاب برترینها گلایه دارم و نمیدانیم باید به چه کسی اعتراضمان را بگوییم. متاسفانه به هر کسی این موضوع را میگوییم اظهار بیاطلاعی میکند. تیم دوم جدول بودیم و دو سال نایب قهرمان شدیم. حداقل این بود که جام برترین کانون هواداران را به تراکتورسازی میدادند. هواداران ما در همه مسابقات حضور داشتند و باید انتخاب میشدند.
وی ادامه داد: در قسمت بهترین مربیان قلعهنویی جایزه ویژه را دریافت کرد. سپاهان هم به عنوان تیم سوم بهترین بازیکن را داشت اما ما که تیم دوم بودیم هیچ جایزهای را نگرفتیم و به نوعی از روی تراکتورسازی پریدند. کلا تراکتورسازی را در مراسم امروز نادیده گرفتند و این موضوع نمیتواند از نظر ما موجه باشد.
آذرنیا در خصوص علی کریمی گفت: کریمی بازیکن بزرگی است و با انگیزه تمرین میکند، در فوتبال حرفهای مهم نیست در زمین پرسپولیس بازی کنیم یا تراکتورسازی.
وی در خصوص اینکه تمرینات تراکتورسازی قبل از افطار برگزار خواهد شد یا بعد، عنوان کرد: به دلیل اینکه زمین تمرین نداریم باید تمریناتمان را قبل از افطار برگزار کنیم.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات