پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 09:44 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

پیمنتا رفت-عباس دس طلائی رفت-کرار و کمالوند رفتند-مصطفی اکرامی(اکرامی با مرام)رفت نفر بعدی کیست؟!

تمامی آن هایی که دوستشان داشتیم و هرکدام مدتی با غیرت و تعصب خاص خودشان برای تیم محبوبمان زحماتی را کم یا زیاد ولی در حد توان و شعور فوتبال و موقعیت ورزشی اشان کشیدند,کسانی که که چه با زبان و چه با در کنار تیم بودنشان بی سر و صدا دینشان را نسبت به عزیز و سوگولی آذربایجان ادا کردند(بومی هم نبودند)و هوادار-مسئول-مدیر-رسانه هیچکدام نتوانستیم فرصت قدردانی از زحماتشان را در زمان جداییشان پیدا کنیم و به جا بیاوریم.
در دنیای حرفه ای فوتبال این آمد و رفتن ها کاملا طبیعی است و نقل و انتقالات عجیب و غریب و غیر قابل باور بین تیم های بزرگ و کوچک خود نشان از از جا افتادن این موضوع در دنیای حرفه ای ورزش دارد.
اما بی شک همه ی ما می دانیم که این روند خداحافظی و بدون فرصت قدردانی شایسته,در مرام آذربایجانی و جگر گوشه اش تراکتور و تراکتوری نمیگنجد,آگاهیم که ما مشهوریم به غیرت و تعصب و مهمان نوازی و ادعای نگه داشتن حرمت نان و نمک را با قاطعیت برای خود می دانیم و داریم.
پس چه کنیم؟-چه کنیم تا از مرده پرستی دور باشد و قدر داشته هایمان را در زمان بالفعل بودنشان بدانیم نه اینکه بعد از جدایی؟چه کنیم تا آشفته و پریشان فقط نظاره گر جدایی دوستان و عزیزانمان نباشیم؟
بالطبع  ما هواداریم نه مدیریم نه مسئول و وظایفمان در این بحث محدود و مشخص است.از دست ما چه بر می آید؟
راه حل پیشنهادی تیم مدیریتی و عده ای از اعضای فعال و دلسوز و زحمتکش و هواداران با تعصبی که با ما در تماس هستند به این شرح است:
از شروع مسابقات لیگ 14 بازیکنان قدیمی که اسکلت اصلی تیم چه در لیگ 1 و چه در سال های حضورمان در لیگ برتر را تشکیل می دهند را به اولویت سال و تاریخ ورود و قدمتشان ,اول و زودتر از سایر بازیکنان تشویق کرده تا تفاوت تازه واردها و کسانی که به طور موقت و به عنوان سکوی پرتاب و با عقد قرارداد های کوتاه مدت راهی تیممان می شوند با بازیکنانی که چندین سال برای این تیم و این شهر و آذربایجان زحمت کشیدند احساس شود.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات