پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
شماره "6" را تقدیم نکونام میکنم
نوشته شده در چهارشنبه 5 تیر 1392
ساعت : 12:31 ق.ظ
نویسنده : Milad A

هافبک تراکتورسازان میگوید که در صورت پیوستن جواد نکونام به تراکتورسازی شماره "6" خود را به خاطر هواداران به وی خواهد داد.

مهدی کیانی، در رابطه با وضعیت تراکتورسازی، اظهار کرد: روز به روز آمادگی بدنیمان بهتر میشود. با جان و دل تمرینات را انجام میدهیم تا انشاءالله آماده مسابقات باشیم. اردوی خوب و موثری را در شهر سرعین برگزار کردیم که با استقبال خوب هواداران سرعینی همراه بوده است.

وی درباره این که آیا پیراهن شماره "6" خود را در صورت آمدن جواد نکونام به وی خواهد داد یا خیر؟ بیان کرد: من به خاطر هواداران و در صورت پیوستن نکونام به تراکتورسازی شماره "6" را به وی واگذار خواهم کرد. برای من موفقیت تراکتورسازی و خوشحال کردن هواداران مهمتر از شماره پیراهن است.

هافبک تراکتورسازان ادامه داد: امیدوارم که نکونام به تراکتورسازی بیاید و با حضور وی قدرت بیشتری داشته باشیم تا انشاءالله به اهدافی که داریم دست یابیم.

کیانی درباره نظرش در مورد مجید جلالی، سرمربی تراکتورسازی گفت: آقای جلالی تمرینات خوبی را برایمان در نظر گرفتهاند و کارشان عالی بوده است و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا برنامههای تمرینی وی را به خوبی انجام دهیم.

بازیکن تراکتورسازی در رابطه با فصل پیش روی لیگ برتر، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا با ارائه بازیهای خوب و نتایج درخشان هوادارانمان را خوشحال کنیم و انشاءالله به مقام قهرمانی لیگ برتر نیز دست یابیم.

وی درباره حضور علی کریمی در تراکتورسازی بیان کرد: کریمی بازیکن بزرگی است و به تیم شخصیت بیشتری میدهد. امیدوارم که با حضور وی عملکرد خوبی داشته باشیم و انشاءالله بازیکنان بزرگ دیگری نیز به تیم بیایند.

هافبک تیم تراکتورسازی تبریز در پایان، بیان کرد: از حضور پرشور هوادارانمان در تمرینات کمال تشکر را دارم و با حضور آنها دلگرمی بیشتری داریم. هواداران مطمئن باشند که تمام تلاشمان را برای موفقیت تراکتورسازی به کار گرفتهایم. اردوی چند روزهای را نیز در تهران برگزار خواهیم کرد.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات