پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ پشت پرده مشکوک شماره 8 چیست
نوشته شده در یکشنبه 2 تیر 1392
ساعت : 12:01 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
نارضایتی اسدی، ابراهیمی و سایت باشگاه تراکتور از علی کریمی؟!
پشت پرده مشکوک شماره 8 چیست

حامد وفایی
90: هر چه می‌گذرد خبری از خودنمایی پیراهن 8 تراکتورسازی بر تن علی کریمی نیست و همین موضوع باعث شده تا خود کریمی و اطرافیانش به این نتیجه برسند که ماجرای شماره 8 تراکتورسازی و دلایلی که برای در اختیار نگرفتن این پیراهن توسط کریمی عنوان می‌شود، فقط و فقط بهانه است.
پس از پیوستن علی کریمی به تراکتورسازی و براساس اخباری که از جلسه دو نفره زینی‌زاده و کریمی به بیرون درز کرد، شایع شد که این بازیکن تکنیکی هیچ خواسته‌ای از تراکتوری‌ها نداشته جز در اختیار گرفتن پیراهن شماره 8 به طوری که او حتی هیچ صحبتی در مورد مسائل مالی نیز مطرح نکرده است. اما در همان زمان خبرهای دریافتی از تبریز حاکی از آن بود که مرتضی اسدی، کاپیتان تراکتوری‌ها که شماره 8 را در اختیار دارد، با این مسئله مخالفت کرده است.
24 ساعت پس از رسانه‌ای شدن حضور کریمی در تراکتورسازی، مرتضی اسدی طی مصاحبه‌هایی با خبرگزاری‌ها حضور این بازیکن را در جمع تراکتورسازان یک افتخار بزرگ برای خود تلقی کرده و عنوان داشت که نه تنها پیراهن شماره 8 بلکه بازوبند را هم به کریمی خواهد بخشید. خیلی‌ها با توجه به پیشینه اسدی فکر می‌کردند که او به راحتی پیراهن شماره 8 و بازوبند را به کریمی اعطاء خواهد کرد، هر چند که نزدیکان کریمی تاکید داشتند که او هرگز بازوبند را نخواهد پذیرفت. اما هر چه گذشت نه خبری از بازوبند شد نه پیراهن شماره 8. به طوری که کریمی در تمرینات و حتی مسابقه تدارکاتی که روز چهارشنبه انجام داد، پیراهن شماره 28 را به تن کرد. اما نکته عجیب اینجاست که مسئولان تراکتورسازی هنوز هم تاکید می کنند شماره 8 به کریمی تعلق دارد و به این علت این پیراهن هنوز به کریمی تحویل داده نشده که لباس‌ها (پیراهن‌های شماره 8) به سایز اسدی سفارش داده شده و فعلا شماره 8 سایز کریمی نیست. اما این ادعا در حالی صورت می‌گیرد که قراداد کریمی در دفتر تولیدی لباس منعقد شده که لباس‌های تراکتورسازی را تامین می‌کند و پذیرفتنی نیست که این باشگاه بزرگ نتواند لباس سایز جادوگر را به سرعت تهیه کند. به غیر از تمام این‌ها چه کسی است که نداند سایز کریمی و اسدی یکی است و هر دو سایز «مدیوم» را به تن می‌کنند؟ البته کاری به این شایعات نداریم که چهره‌هایی چون اسدی و ابراهیمی که از محبوبیت خاصی بین هواداران تراکتور برخوردارند چندان از جایگاه بالایی که کریمی طی ده روز اخیر در تبریز کسب کرده راضی نیستند.
اما حکایت شماره 8 تا جایی پیش رفته که اسباب ناراحتی کریمی را فراهم آورده است. خبرهای موثق دریافتی حاکی از آن است که تعدادی از نزدیکان کریمی با بیان استدلال‌هایشان مبنی بر موضع‌گیری برخی از بازیکنان تراکتور و حتی بی‌توجهی سایت تراکتورسازی به او، سعی کرده‌اند او را به واکنش وادارند. اما کریمی هنوز سکوت اختیار کرده است. به هر حال باید بپذیریم که حق چهره‌ای چون کریمی بعنوان یکی از اسطوره‌ها و قهرمانهای ملی فوتبال ما بیشتر از چند عکس نصفه و نیمه روی سایت تراکتورسازی و اعطای شماره 8 به او آن هم توسط بازیکنی چون مرتضی اسدی است. به هر حال امیدواریم این سیاست مصاحبه کردن به نفع کریمی و در عمل تقابل با او هر چه سریعتر به پایان برسد و تراکتوری‌ها حرف و عملشان را در مورد کریمی نزدیک به هم کنند. این خواسته هواداران تراکتور هم هست که می‌دانند تراکتور تنها با اتحاد و همدلی همه بازیکنانش می‌تواند قهرمان شود و بزرگی خود را بیش از گذشته به رخ همگان بکشاند.
 

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات