پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
/ اخبار کوتاه از تراکتورسازی تبریز
نوشته شده در یکشنبه 26 خرداد 1392
ساعت : 07:07 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
: کلوپ هواداران تراکتور در مورد بمب نقل و انتقالات این فصل تراکتور اقدام به نظرسنجی کرده است نظرسنجی کرده است

پرشورها حالا نکونام را می‌خواهند
90: کلوپ هواداران تراکتور در مورد بمب نقل و انتقالات این فصل تراکتور اقدام به نظرسنجی کرده است. تاکنون حدود 20 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند که نتیجه آن بسیار جالب توجه است. حدود 57 درصد به جواد نکونام رای داده‌اند و علی کریمی هم با 14 درصد در رده دوم قرار دارد. جالب آنکه کریم انصاری‌فرد هم با 13 درصد در جایگاه سوم این نظرسنجی است. آرش برهانی صاحب 7 درصد آرا است و سایر گزینه‌ها هم در مجموعه 9 درصد رای آورده‌اند. این نظرسنجی ادامه دارد.

دزد خانه تونی را خالی کرد!
90:‌ بدبیاری‌های تونی ادامه دارد. در شرایطی که این مربی پرتغالی برای عمل کلیه‌اش در بیمارستان بستری شده بود سارقان از فرصت سوء استفاده کرده و خانه او را خالی کردند! به گزارش روزنامه آبولا پرتغال، دزدان وسایل گرانقیمتش را از خانه این مربی غارت کرده‌اند. تونی از محبوبیت ویژه‌ای در میان هواداران تراکتور برخوردار است و پرشورها همچنان وضعیت او را پیگیری می‌کنند.

پیراهن لوپز در تن دقیقی!
90: وضعیت فلاویو لوپز همچنان نامعلوم است. او به باشگاه اعلام کرده به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش قصد فسخ قرارداد را دارد و دیگر نمی‌خواهد در تراکتور بماند. در این میان زینی زاده این موضوع را رد می‌کند و می‌گوید لوپز با تراکتور قرارداد دارد و در این تیم می‌ماند. اما برخی شواهد این گفته‌ها را رد می‌کند. سعید دقیقی به تازگی گفته فصل آتی با پیراهن شماره 10 تراکتور به میدان می‌رود حال آنکه این پیراهن متعلق به فلاویو لوپز است. شاید تراکتوری‌ها واقعا قید این پرتغالی را زده‌اند که پیراهنش را به مهاجم خود پیشکش کرده‌اند.

تراکتور کامل به سرعین رسید
90: تراکتوری‌ها صبح دیروز تبریز را به مقصد سرعین اردبیل ترک کردند. سرخپوشان حوالی ساعت یک بعدازظهر به این منطقه رسیدند و به دستور جلالی استراحت کردند. این تیم اولین‌ تمرین خود را ساعت 18 دیروز برگزار کرد. این اردو که به تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی اختصاص دارد تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت و تمام بازیکنان تراکتور در این اردو حضور دارند.

تماس بازیکنان تراکتور با مربی پرتغالی
تونی: سرطان ندارم، حالم خوب است
90: برخی بازیکنان تراکتور که رابطه خوبی با تونی داشتند هنوز هم وضعیت این مربی را پیگیری می‌کنند.
این گروه از سرخپوشان با شنیدن خبر بیماری تونی دیروز با او تماس گرفتند. تونی که از تماس تراکتوری‌ها به شدت خوشحال شده بود در گفتگو با یکی از بازیکنان خبر سرطان خود را تکذیب کرد و گفت:« به دلیل مشکل کلیه تحت عمل جراحی قرار گرفته‌ام و حالم خوب است.» او از بازیکنان تراکتور خواست سلام و تشکرش را به گوش هواداران برسانند.
 


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic