پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 09:46 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

هواداران تراکتور که همیشه در این ایام دل نگران چگونه گی بستن تیم خود هستند باید بدانند که اعتلای نام این تیم ودفاع از عنوان واعتبار آن دغدغه اصلی ام است.

مدیر عامل تراکتور سازی چند روزی را در تهران سپری نمود تا بلکه بتواند با جذب بازیکنان مورد نظر تیم خود را بسته وتحویل سرمربی آن مجید جلالی دهد ، اینکه ماحصل این فعالیت ها چه بوده وبرنامه های مورد نظر چیست ؟ پای گفتگوی زینی زاده نشستیم تا از آخرین فعل وانفعالات این باشگاه مطلع شویم .

 ماحصل سفر چند روزه ؟

 با توجه به تلاش های که طی چند روز گذشته صورت گرفت توانستیم دو گزینه را قطعی کنیم وبا سه بازیکن خوب نیز مذاکراتمان را بخوبی به پیش ببریم .

 بازیکنان قطعی ومورد نظر ؟

 میثم بائو وسعید دقیقی را که با مشکلات فراوان توانستیم قطعی کنیم ، هر دو پیشنهاد های خوبی پیش رو داشتند وحتی یکی از این دو از طرف باشگاه مس ونفر مستقیم مدیر عامل این باشگاه با 60 درصد پیش پرداخت رو برو بود ولی ما توانستیم هر دورا به تبریز بیاوریم ، در مورد گزینه های مورد نظر تنها به این نکته اشاره می کنم که از بازیکنان خوب وتراز اول هستند وحتما تا آخر هفته به جمع ما انشاا... می پیوندند .

 از بازیکنان خودتان چه خبر ؟

 امروز با مهدی کیانی ومحمد ایرانپوریان تمدید کردیم ومحسن فروزان هم از روز چهار شنبه به تبریز می اید ، ضمن اینکه با محمد نصرتی نیز در حال مذاکره هستیم ،با سه بازیکنی که در حال مذاکره هستیم تقریبا تا پایان هفته سهمیه لیگ برتری خود را تکمیل می کنیم .

 بائو ودقیقی با چه معیاری جذب شدند ؟

 همانطوری که همه در جریان هستید این دو بازیکن در تیم شهرداری خیلی با هم مچ بودند وبازی های خوبی را در کنار هم برای این تیم ارائه دادند ودر واقع مکمل هم بودند واین نقطه قوتی بود که سر مربی تیم را برای جذب این دو بازیکن تحت تاثیر قرار داد.

 از فلاویو وبازیکنان خارجی چه خبر ؟

 فلاویو طبق تماسی که با او داشتیم قرار است به زودی به جمع ما اضافه شود ودر مورد جذب بازیکن خارجی نیز سعی خواهیم کرد با تامل این کار را انجام دهیم زیرا تا مجموعه تیم شکل نگیرد وداشته هایمان را بررسی نکنیم نمی خواهیم سهمیه سوزی کرده وبرای پستی که احتیاج به بازیکن نداریم بازیکن جذب کنیم لذا باید با نظر کادر فنی ومشخص شدن نیاز تیم در پست مشخص بازیکن خارجی جذب کنیم .

 برنامه تمرینات وآغاز اردو؟

 تمرینات که از هفته گذشته زیر نظر کادر فنی شروع شده ولی تا پایان هفته با پیوستن بازیکنان جدید وبازیکنان فصل گذشته تقریبا تیم شکل واقعی خود را پیدا می کند واز روز شنبه هم آماده سفربرای برگزاری یک اردوی داخلی می شود.

 تراکتور مدعی است ؟

 بله که مدعی است ، ما سعی می کنیم بیشتر روی بازیکنانی تمرکز کنیم که انگیزه های کاری بالای دارند وزیاد به نام ها توجه نداریم ، هواداران تراکتور که همیشه در این ایام دل نگران چگونه گی بستن تیم خود هستند باید بدانند که اعتلای نام این تیم ودفاع از عنوان واعتبار آن دغدغه اصلی ام است ، اگر آنها این چند روز را هم با صبر وحوصله سپری کنند ، تیمی یکدست ویک دل را درآغاز مسابقات شاهد خواهند بود .


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات