پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ چند خبر کوتاه از باشگاه تراکتورسازی
نوشته شده در شنبه 18 خرداد 1392
ساعت : 02:58 ب.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
مجید جلالی برای تقویت سازمان دفاعی تیمش قصد دارد فرشید طالبی را به خدمت بگیرد.

کمک زینی‌زاده به جمشیدیان برای هواداران تراکتور!

90: احمد جمشیدیان که با باشگاه تراکتور به توافق کامل رسیده بود این تیم را دور زد و به استقلال پیوست. نکته ویژه این بود که جمشیدیان با وجود عقد قرارداد داخلی با تراکتوری‌ها در آستانه حضور رسمی در استقلال است. زرنگی این هافبک این بود که برای فرار از محرومیت و دردسرهای ناشی از عقد قرارداد داخلی با تراکتوری‌ها نظر زینی‌زاده را برای مذاکره با استقلال جلب کرد. مدیرعامل تراکتور هم با وجود نیاز این تیم به چنین بازیکنی به سادگی مجوز این دور زدن را صادر کرد!

اول سرعین بعد ترکیه


90: سرخپوشان تبریزی قبل از سفر ترکیه یک اردوی تدارکاتی در سرعین اردبیل برگزار می‌کنند. براساس برنامه مجید جلالی تمرینات این تیم را تا پایان هفته آینده در تبریز پیگیری می‌کند و سپس برای برپایی اردویی یک هفته‌ای راهی اردبیل می‌شود. پس از انجام تمرینات آماده‌سازی، شاگردان جلالی اول تیر برای انجام 3 بازی تدارکاتی به ترکیه می‌روند.

جلسه دومنظوره جلالی و خطیبی
90: سرمربیان دو تیم تبریزی که فصل آینده در لیگ برتر حضور نخواهند داشت، جلسه‌ای را با هم برگزار کردند. رسول خطیبی که یکشنبه شب از سفر به تهران بازگشت ظهر دوشنبه با حضور در هتل محل اقامت مجید جلالی به رسم مهمان‌نوازی به این مربی خوشامد گفت و برایش در تراکتور آرزوی موفقیت کرد. این دو مربی در این دیدار در جلسه‌ای یک ساعته درباره فوتبال آذربایجان، لیگ برتر و وضعیت دو تیم تراکتور و گسترش فولاد به گفت‌وگو پرداختند. خطیبی در راه صعود گسترش به لیگ برتر از مجید جلالی مشاوره گرفته بود.

زینی‌زاده: سیدصالحی سه بار قول داد بیاید تبریز
90: حمید زینی‌زاده درباره توافق سید مهدی سید صالحی با باشگاه پرسپولیس برای فصل آتی اظهار داشت:ما جلسه خوبی را با سیدصالحی داشتیم و او سه بار قول داد که پس از رفع مشکلات شخصی اش به تبریز می آید و رسما قراردادش را با تراکتورسازی تمدید می کند.ما در این نشست توافق نهایی را انجام داده بودیم و من از بحث پیوستن سیدصالحی به پرسپولیس خبری ندارم.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود سیدصالحی پیوستنش به پرسپولیس را منوط به موافقت تراکتورسازی کرده است گفت: سیدصالحی بازیکن تاثیرگذار تراکتورسازی است.چطور می توانیم با جدایی او موافقت کنیم؟او به ما قول داده است که پس از سفری که به ترکیه دارد به تبریز بیاید و در تمرین شرکت کند.ما هم بحث حضور سید صالحی در پرسپولیس را به صورت جدی پیگیری می کنیم.
مدیرعامل تراکتورسازی درباره پیوستن احمد جمشیدیان به استقلال پس از انجام مذاکره با تراکتورسازی عنوان کرد:ما در جلسه با جمشیدیان به توافقات خوبی رسیدیم اما صبح پس از جلسه یکی از دوستانش تماس گرفت و گفت که این بازیکن به استقلال پیوسته است.به هر حال برای جمشیدیان آرزوی موفقیت می کنم اما معتقدم در فوتبال ما باید به اخلاق پایبند باشیم.
به هواداران می‌گویم تراکتور از رفتن سیدصالحی و جمشیدیان ضربه نخواهد خورد. ما بازیکنان شایسته دیگری را جایگزین خواهیم کرد.»

سیدصالحی با تراکتور قرارداد مشروط دارد
90: مهدی سیدصالحی با وجود توافق با باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به این تیم نیاز به جلب رضایت تراکتوری‌ها دارد. این مهاجم هنوز یک فصل دیگر با تراکتوری‌ها قرارداد دارد و برای سرخپوش شدن باید از این باشگاه رضایت‌نامه بگیرد. البته قرارداد سیدصالحی با تراکتور به گونه ای است که طرفین باید به توافق مالی برسند و همین موضوع می‌تواند مجوزی برای آزادی مهاجم این تیم باشد.

جلالی طالبی را می‌خواهد
90: مجید جلالی برای تقویت سازمان دفاعی تیمش قصد دارد فرشید طالبی را به خدمت بگیرد. او از باشگاه خواسته نظر این مدافع را برای پیوستن به تراکتور جلب کند. طالبی که فصل گذشته در سپاهان حضور داشت بازیکن آزاد است البته او با پیشنهاد استقلال هم روبرو شده است.

تراکتور با پرسپولیس بازی ندارد
90: با وجود آنکه برخی سایت‌ها از برگزاری بازی تدارکاتی تراکتور و پرسپولیس در سرعین اردبیل خبر داده‌اند اما جلالی چنین برنامه‌ای در دستور کار ندارد. او قصد دارد در ابتدای این اردو تمرینات بدنی ویژه‌ای برای تیمش در نظر بگیرد و به همین دلیل برنامه‌ای برای برگزاری بازی با پرسپولیس که در پایان این اردو قرار دارد در نظر نگرفته است.


اصرار به جذب دقیقی و صادقیان
90: با جدایی مهدی سیدصالحی و مجید جلالی، باشگاه درخواست کرده به هر طریق ممکن سعید دقیقی و پیام صادقیان را به خدمت بگیرند. گفته می‌شود مذاکرات با این دو مهاجم هم مثبت بوده و حتی صادقیان قول داده پس از بازی پلی‌آف به تبریز سفر کند و به این تیم بپیوندد. دقیقی هم تا ابتدای هفته آتی جواب قطعی خواهد داد.
اکرامی: هنوز از تراکتور جدا نشده‌ام
90: مصطفی اکرامی می‌گوید:« اولویتم حضور در تراکتور است اما اگر این اتفاق نیفتد دو پیشنهاد دیگر دارم که آنها را بررسی می‌کنم.» او در مورد شایعه جدایی‌اش می‌گوید:« هنوز چیزی مشخص نیست. چند روز قبل آقای آذرنیا با من تماس گرفت و گفت برای تسویه حساب و صحبت درباره فصل بعد به باشگاه بیا اما من به خاطر مشکلات شخصی گفتم چند روز دیرتر می‌آیم. قصد دارم فردا به تبریز بروم و تکلیفم را مشخص کنم. قراردادم با تراکتور پایان یافته و من بازیکن آزاد هستم باید حرف بزنیم و به توافق برسیم.»


لوپز در دسترس نیست!
90: هافبک پرتغالی تراکتورسازی به تماس های مدیران این باشگاه پاسخ نداده است.
در حالیکه دور جدید تمرینات تراکتورسازی از روز یکشنبه آغاز شد،اما فلاویو لوپز هنوز به ایران مراجعت نکرده است.
این در حالی است که وی یک سال دیگر هم با باشگاه تراکتورسازی قرارداد دارد اما مدیران باشگاه طی روزهای اخیر موفق به گفت و گو با وی نشده اند.
بر این اساس،باشگاه تراکتورسازی،ایمیلی برای لوپز فرستاده است تا وی هر چه سریعتر خود را به تمرینات تراکتور برساند.
لوپز اخیرا تصویری از پرچمی که هواداران تراکتور در حمایت از او در ورزشگاه یادگار امام(ره)نصب کرده بودند در صفحه اجتماعی‌اش قرار داده است تا علاقمندی اش را به ادامه حضور در این تیم نشان بدهد.

تراکتور دنبال 30 میلیارد وام تبصره‌دار!
90: مدیرعامل باشگاه تراکتور درخواست خود برای تخصیص بودجه 30 میلیارد تومانی این باشگاه را به هیات مدیره ارائه داده است! زینی‌زاده با تائید این خبر می‌گوید: در صورت اختصاص این بودجه تا دو سال آینده باشگاه تراکتور می‌تواند امورات بازی خود را طبق تقویم کاری به مرحله اجرا درآورد. البته این میزان بودجه می‌تواند در قالب وام تبصره‌دار در اختیار باشگاه قرار گیرد.
مدیرعامل تراکتور در ادامه می‌گوید: برای درآمدزایی نیز برنامه‌های ویژه‌ای در دستور کار باشگاه قرار دارد.


شروع از سرعین
90: اعضای تیم گسترش فولاد تمرینات خود برای حضور در لیگ برتر را از شنبه در سرعین آغاز خواهند کرد. این اردو یک هفته به طول می‌انجامد و پس از آن شاگردان رسول خطیبی راهی تهران می‌شوند تا پا به پای یک اردوی 10 نفری سه بازی تدارکاتی هم برگزار کنند.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic