پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ چند خبر از فوتبال خطه آذربایجان
نوشته شده در سه شنبه 31 اردیبهشت 1392
ساعت : 10:54 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
مدیرعامل تراکتورسازی هیچ قولی برای قهرمانی در لیگ برتر نداد ولی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا جزو برنامه‌های اوست.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان به دنبال حفظ سهمیه
90: مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به شدت با انتقال امتیاز گسترش فولاد مخالف است. شروین اسبقیان مخالفت خود را به مسئولان این باشگاه اعلام کرده است. قرار است طی چند روز آینده او نشستی را به همراه نمایندگان تبریز در مجلس با مسئولان گسترش فولاد برگزار و درباره این انتقال بحث و تبادل نظر شود. پس از سقوط شهرداری تبریز به لیگ دسته اول مسئولان ورزش استان دوست ندارند دومین سهمیه لیگ برتری را هم از دست بدهند.


روز تصویب بودجه
90: بودجه فصل آتی باشگاه تراکتورسازی امروز مشخص خواهد شد. جلسه‌ای امروز با حضور سهامداران و اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد که دستور اصلی آن تصویب بودجه باشگاه است. گفته می‌شود زینی‌زاده رقمی حدود 20 میلیارد تومان پیشنهاد داده که مورد قبول هیات مدیره قرار گرفته است. قرار است این بودجه امروز تصویب و مراحل تامین بخشی از آن در همین ابتدای فصل مشخص شود.


زینی زاده جا زد!
90: مدیرعامل تراکتورسازی هیچ قولی برای قهرمانی در لیگ برتر نداد ولی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا جزو برنامه‌های اوست. البته او گفته است برای قهرمانی تلاش می‌کند ولی از حالا آب پاکی را روی دست هواداران ریخت تا از او توقع نداشته باشند

ماشین سازان در انتظار پول اسپانسر
90: ماشین سازی پیگیر مطالبات باشگاه از سوی موسسه کوثر هستند، از این رو بانمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی دیدار خواهند کرد تا پیگیر مطالبات باشگاه ماشین سازی از موسسه کوثر باشند و خودشان نیز همچنان به صورت جدی پیگیر این مسئله هستند.


پیکان امتیاز گسترش را خرید؟!
90: در ادامه اخبار متوالی در خصوص مشتریان امتیاز لیگ برتری گسترش فولاد دیروز خبر رسید مسئولان ایران خودرو برای خرید این امتیاز با تبریزی‌ها به توافق رسیده‌اند. پیکان در این فصل به لیگ آزادگان سقوط کرد و به همین دلیل مسئولان ایران خودرو درصدد بازگشت سریع! به لیگ برتر بودند. گفته می‌شود آنها با رقمی حدود 10 میلیارد تومان با گسترشی‌ها به توافق رسیده‌اند.

8 بازیکن شهرداری آزاد هستند
90: بازیکنان شهرداری تبریز پس از اعلام حکم کمیته انضباطی خواستار تعیین وضعیت خود شده‌اند. البته مدیران باشگاه به بازیکنان اعلام کرده‌اند باید تا اعلام نظر کمیته استیناف منتظر بمانند تا پس از آن وضعشان مشخص شود. گفته می‌شود 8 بازیکن شهرداری بازیکن آزاد هستند که از جمع آنها کمال کامیابی‌نیا با دو تیم راه‌آهن و نفت قرارداد بسته است!

 


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic