پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/ من سرباز تراکتورم
نوشته شده در سه شنبه 31 اردیبهشت 1392
ساعت : 10:36 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
حسن آذرنیا سرپرست تراکتورسازی تبریز در فصل گذشته پس از اخراج تونی سمت سرمربیگری را به دست آورد.

90: حسن آذرنیا سرپرست تراکتورسازی تبریز در فصل گذشته پس از اخراج تونی سمت سرمربیگری را به دست آورد. او توانست در دو دیدار آخر این تیم دو پیروزی به دست آورد. بردهایی که خودش هم می‌گوید من کمترین نقش را داشتم و این بردها به نام تونی است. با این حال از حسن آذرنیا به عنوان تنها گزینه بومی سرمربیگری تراکتور در فصل آتی نام برده می‌شد. از این رو بد ندیدیم گفت‌وگوی اختصاصی با او ترتیب دهیم که در پی می‌خوانید:

: از زمزمه‌هایی مبنی بر حضور شما بر روی نیمکت فصل آینده تراکتور به گوش می‌رسد؟
من سرباز تراکتورم. با این تیم زندگی کرده‌ام. هم در شادی‌هایش بوده‌ام و هم در غم‌هایش هر وقت از من بخواهند و احساس کنم می‌توانم مثمرثمر باشم دریغ نخواهم کرد. اتفاقی که اواخر فصل قبل افتاد. از من خواستند پس از اخراج تونی سرمربی شوم. پیش خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم می‌توانم کمک کنم. خدا را شکر این اتفاق هم افتاد. البته من کمتر از 10 روز سرمربی بودم و طبیعی است نمی‌توانم تاکتیک تیم را تغییر دهم. با همان سیستم آقای تونی بازی کردیم و بردیم. قبلا هم گفتم و باز هم می‌گویم این پیروزی‌ها مرهون زحمت آقای اولیویرا است. من تنها توانستم روحیه بازیکنان را به آنها برگردانم تا نترس و جنگنده بازی کنند.
90: بالاخره نگفتید با شما مذاکره شده است یا نه؟
ببینید من تا به این لحظه صحبتی راجع به این موضوع نکرده‌ام. اگر هم بخواهند قبول نخواهم کرد!
90: چرا؟
متاسفانه دیدگاه هنوز در داخل تبریز نسبت به مربی بومی درست نیست. اگر نتیجه‌ای که هواداران می‌خواهند گرفته نشود تمام انتقادات را از سرمربی تیم می‌کنند. اما اگر همان نتایج را مربی خارجی و یا غیربومی بگیرد به مراتب کمتر از من و امثال من اذیت خواهد شد.
90: پس سرپرست باقی می‌مانید؟
در این‌باره هم هنوز صحبتی با من نشده است اما اگر آقای زینی‌زاده بخواهد حاضرم این کار را کنم.
90: چه مسائلی باعث شد تراکتور به قهرمانی در لیگ و صعود به مرحله حذفی لیگ آسیا نرسد؟
صحبت در این‌باره شبیه نبش قبر است. مهم این است که تک‌‌تک اعضای تیم از اشتباهات گذشته درس بگیرند. مثلا باید بازیکنان بیشتری را جذب کنیم. فاصله نیمکت‌نشینان با بازیکنان اصلی کم باشد و از چند سیستم مختلف در بازی‌هایمان استفاده کنیم تا حریفان دستمان را نخوانند. البته از دیدگاه شخصی‌ام مهمتر از همه این‌ها حس اعتماد متقابل میان اعضای تیم است. باید بپذیریم که این موضوع گاهی اوقات در برخورد کادرفنی با مدیریت و بازیکن و بالعکس وجود نداشت.

 

ارسال در: دوشنبه 30 اردیبهشت ساعت 21:26 (1392/2/30)

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات