پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 10:32 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
 

در خصوص مذاکرات اخیر با تراکتورسازی صحبت کنید.

صحبت های اولیه با آقای آذرنیا و سردار جعفری صورت گرفته بود که در ادامه این صحبت ها با آقای زینی زاده نیز مذاکرات خوبی داشتیم ، توافقات اولیه صورت گرفته است و فردا نیز جلسه ای خواهیم داشت و امیدوارم شرایط جوری باشد تا بتوانیم با همکاری یکدیگر و مردم خوب تبریز موفقیت های خوبی برای تراکتورسازی کسب کنیم.

 

مذاکرات شما با پرسپولیس تا چه حدی بوده؟ آیا مذاکرات باز هم ادامه دارد؟

مذاکرات ویژه ای با یکدیگر نداشتیم ، صحبت های خاصی نبود آقای رویانیان گفتند من هم جزو کاندیدا ها قرار می دهند که من هم به احترام هواداران پرسپولیس ، قبول کردم ولی من از قبل با تراکتورسازی صحبت هایم را کرده بودم.
 

هواداران و باشگاه تراکتورسازی را تا چه حدی می شناسید؟

فکر نکنم تبریز را کسی نشناسد ، از گذشته سردارانی که داشت ، خونگرمی ، غیرت و تعصبی که مردمانش به آن شهرت دارند ، زبان آذری زبان شیرین و دوست داشتنی دارند که من هم این زبان و لهجه را دوست دارم. باشگاه تراکتورسازی نیز در این مدت به خوبی رشد کرده است و زیر ساخت های نسبتا خوبی را هم دارد.

 

از جو استادیوم یادگار امام و تشویق های هواداران چه شناختی دارید؟

هر موقع در تبریز بازی داشتیم یک احساس خوبی به من دست می داد آن هم به این دلیل بود که هواداران تراکتورسازی به تیم حریف احترام خاصی قائل می شدند ، تشویق های پر شور و به سبک اروپایی آنها انرژی خاصی داشت که بازی کردن را برای ما سخت می کرد.
 

بازیکنان فعلی تراکتورسازی را تا چه حدی می بینید و آیا بازیکن خاصی را برای جذب به تیم مد نظر دارید؟

 بازیکنان فعلی تراکتورسازی را به خوبی می شناسم و از توانایی آنها با خبر هستم ، بعد از توافقات پایانی در جلسه فردا برنامه های خود و لیست بازیکنان را به مدیریت باشگاه تحویل خواهم داد و امیدوارم با دیدگاهی باز و همکاری یکدیگر نماینده و تیمی شایسته مردم خوب آذربایجان داشته باشیم.
 

در پایان چه صحبتی با هواداران تراکتورسازی دارید؟

تمام تلاش خودم را می کنم تا تیمی مقتدر و مطمئنی ببندم و قول می دهم کاری انجام دهم تا هواداران و فوتبال دوستان از بازی های تراکتورسازی لذت ببرند.

گفتگو از نوید هوشمند


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات