پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 02:16 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
اسبقیان :
تخلف اشخاص نباید شهرداری را از لیگ برتر محروم کند/ مانع خروج امتیاز گسترش فولاد می شویم
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی با عنوان این که تبریز پایتخت فوتبال کشور می باشد از تلاش های بی وقفه مسئولان استانی برای حل مشکل تیم شهرداری تبریز و جلوگیری از واگذاری امتیاز تیم گسترش فولاد و حضور این تیم در لیگ برتر خبر داد.

 

"سید محمد شروین اسبقیان" مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار آناج گفت: ورزش فوتبال در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز وزنه ای سنگین است و در طول تاریخ فوتبال آذربایجان همیشه حرفی برای گفتن در کشور داشت و در حال حاضر نیز دارد و به نظر من تبریز پایتخت فوتبال کشور می باشد.

وی در مورد وضعیت تیم فوتبال شهراری تبریز افزود: قبل از انتصاب من به این سمت شنیدم که تیم شهرداری تبریز مجددا به لیگ برتر صعود کرده است و بسیار خوشحال شدم چرا که هم شهردار محترم تبریز و شورای شهر برای این تیم زحمات زیادی کشیده اند و حمایت های خوبی از این تیم صورت گرفت. ولی خبر بعدی که درست روز قبل از انتصاب بنده منتشر شد خبر سقوط به لیگ دسته اول تیم شهرداری و حکم کمیته انضباطی بود.

اسبقیان ادامه داد: بلافاصله بعد از انتشار این خبر با کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در تهران دیدار و مذاکره حضوری داشتم و تاکید کردم که در این پرونده اشخاص متخلف را جریمه نمایید و خود ما نیز با توجه به اینکه تبریز یک شهر مذهبی است، به جد با متخلفان برخورد خواهیم کرد و بر این موضوع مصمم هستیم. من با اینکه به نظر فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی احترام می گذارم ولی با رای سقوط شهرداری به لیگ دسته یک مخالف هستم و رئیس محترم فدراسیون فوتبال قول مساعدت و تجدید نظر دادند.

مدیر کل  ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه موضوع تیم شهرداری ازسوی مسئولان مختلف در حال رسیدگی می باشد خاطرنشان کرد: فردا ساعت 10 صبح با حضور مسئولان باشگاه شهرداری و هیئت فوتبال در تهران با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه ای برگزار خواهیم کرد و تمام تلاشمان این است که با کمک استاندار محبوب که شخصا با فدراسیون و مقام وزارت مکاتبه داشته اند و همچنین نمایندگان محترم مجلس که پیگیر موضوع هستند، رای صادر شده در مورد تیم و باشگاه شهرداری اعمال نشود و جریمه تیم به هیچ وجه درست نیست. در مورد اشخاص هم که اگر با مستندات و ادله کافی باشد، حرفی نداریم و ما نیز با این افراد برخورد خواهیم کرد.

وی در رابطه با وضعیت تیم گسترش فولاد نیز اظهار داشت: خبر واگذاری این تیم را بنده هم شنیده ام و با شخص مالک محترم باشگاه نیز یکبار گفتگو کرده ام. سعی ما این است که با کمک مسئولان استانی به خصوص استاندار محبوب که علاقه  و حمایت ایشان از به ورزش بر هیچکس پوشیده نیس، یک راهکار ارائه دهیم که اگر مشکل باشگاه شهرداری حل نشود، حداقل از خارج شدن این تیم که باعث ایجاد شور و نشاط در بین مردم هست و به پیشرفت و ترقی ورزش کمک شایانی می کند،  از استان جلوگیری کنیم و مردم خاطر جمع باشند مجدانه پیگیر این موضوع نیز هستیم.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic