پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 02:02 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: در خصوص بودجه هیات مدیره تصمیماتی گرفته است و به طور حتم حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

به گزارش نصرنیوز، روز گذشته مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی توسط هیات مدیره این باشگاه انتخاب شد.
محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در این خصوص گفتگویی با خبرنگار ورزشی نصرنیوز داشت که در ادامه می خوانید.


تیم تراکتورسازی توانست در لیگ برتر به مقام نایب قهرمانی برسد. روند نتایج این تیم را چگونه ارزیابی می کنید؟
نایب قهرمانی تراکتور برای همه ما یک افتخار بزرگ محسوب می شود و یکی از آرزوهای دیرینه مردم این بود که تیمی از خطه آذربایجان در آسیا بدرخشد و امسال تراکتور با حضور در رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا شور و حال خاصی را آفرید و در حال حاضر نیز موفق شد این سهمیه را برای سال آینده حفظ کند و این امر با حمایت مسئولان و مردم صورت گرفته است که امیدواریم سال آینده حضور بهتری در آسیا داشته باشد.


جلسه هیات مدیره در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید برگزار شد و آقای زینی زاده به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی شد. در خصوص این انتخاب چه نظری دارید؟
من متاسفانه در جلسه بودجه مجلس بودم و نتوانستم در جلسه حاضر شوم ولی از جزئیات امر باخبر هستم. آقای زینی زاده قبلا جانشین مدیرعامل بود و تجربیات لازم را برای تصدی گری این پست داشت و ارتباط خوبی با هیات مدیره و بازیکنان داشت و فردی شناخته شده بود.


فکر می کنید این تغییر و تحولات چه نتیجه مثبتی می تواند در نتیجه گیری تیم در مسابقات پیش رو داشته باشد؟
قطعا اولین تاثیر تغییرات در بازی قبلی مشاهده شد و نیاز بود یک بازسازی صورت گیرد و شائبه هایی در خصوص مدیرعامل قبلی به علت حضور در انتخابات به وجود آمده بود که خود وی تشخیص داد با خیالی آسوده در روند انتخابات حضور یابد. همچنین هیات مدیره در خصوص سرمربی قبلی نیز معتقد بود که باید تغییراتی صورت گیرد و اگرچه برخی هواداران معتقد بودند سرمربی سابق در تیم بماند ما با بررسی عملکرد تیم احساس کردیم که آنطور که باید برای تیم دلسوزی نمی کند.


اسامی مختلفی چون آجرلو، ساکت، شفق، عابدینی و ایمان نژاد برای مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی مطرح می شد. این اسامی تا چه میزان مد نظر هیات مدیره بود؟
این اسامی تا میزانی رسانه ای بود ولی ما روی گزینه های مختلفی هم فکر کردیم ولی بیشتر زینی زاده مد نظر بود که وی نیز برای مدیرعاملی انتخاب شد.


در خصوص انتخاب سرمربی تا چه زمانی تصمیم گیری می شود؟
ما متعقدیم مربی باید داخلی باشد چون ظرفیت های خوبی داریم و علاوه بر آن باید بتواند موفقیت های موجود را استمرار دهد و پله های ترقی را ادامه داده و تراکتورسازی را به افتخارات بیشتری نایل کند.


چه گزینه هایی را برای این مورد مدنظر دارید؟
ما گزینه های مختلفی مدنظر داریم و روی آنها مطالعه می کنیم ولی نمی خواهیم فعلا نامی از فردی ببریم تا در ادامه مشکل ساز شود و تا قطعیت نیافتن خبر از ذکر نام شخص خودداری می کنیم و به زودی سرمربی انتخاب می شود تا هرچه زودتر تیم آماده شود.


بودجه باشگاه چه تغییراتی خواهد داشت؟
در خصوص بودجه هیات مدیره تصمیماتی گرفته است و به طور حتم حمایت های لازم را انجام خواهد داد و بنده نیز در راستای وظایفی که دارم سعی می کنم بودجه های خاصی برای باشگاه درنظر بگیرم تا بتوانیم تیمی آماده راهی مسابقات کنیم.


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic