پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
آخرین مصاحبه زینی زاده در مورد وضعیت تیم
نوشته شده در یکشنبه 29 اردیبهشت 1392
ساعت : 01:26 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی

سعی می کنیم در سه جبهه لیگ برتر و جام قهرمانان باشگاه های آسیا و جام حذفی بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم .
زینی زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز در مصاحبه با خبرنگار اختصاصی باشگاه گفت : سرمربی قطعا تا روز دوشنبه انتخاب می شود او در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی تیم تراکتورسازی افزود : برابر مصوبه هیئت مدیره باشگاه 5 گزینه آقایان فرکی ، ابراهیم زاده ، مایلی کهن ، مجید جلالی و مربیان بومی استانی در حال بررسی است و تا روز دوشنبه هفته بعد نتیجه قطعی در این خصوص گرفته خواهد شد و ما سعی می کنیم با انتخاب کادری قدرتمند در خور هواداران پرشورمان بهترین نتایج باشگاه را کسب نماییم و در سه جبهه لیگ برتر و جام قهرمانان باشگاه های آسیا و جام حذفی بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم .


2 روز در تهران حضور داشتم تا به شخصه پیگیر مسایل مالی و تصویه حساب فصل پیش با فدراسیون فوتبال باشم

انتظارات از باشگاه تراکتورسازی با توجه به دو سهمیه آسیایی متوالی کسب شده و همچنین دوبار نایب قهرمانی در لیگ برتر بسیار بالا رفته است و ما سعی خواهیم کرد مسیر روبه رشد خود را ادامه دهیم .مدیرعامل جدید باشگاه در خصوص سفر اخیرش به تهران و گفتگو با مسئولین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گفت : 2 روز در تهران حضور داشتم تا به شخصه پیگیر مسایل مالی و تصویه حساب فصل پیش با فدراسیون فوتبال باشم که خوشبختانه توانستیم قول مساعد برای پرداخت مطالباتمان را برای هفته آینده بگیریم . ریاست محترم جمهور هم در سفر اخیر خود به شهر تبریز با پیگیری باشگاه و نمایندگان محترم مجلس و شخص سردار پورجمشیدیان دستور کمک مالی به باشگاه را داده بودند ولی متاسفانه با گره هایی مواجه شده بودیم که این مبلغ به دست ما نمی رسید . ولی با پیگیری هایی که به کمک نمایندگان محترم مجلس در تهران داشتیم مقرر شد این مبلغ طی هفته آینده به حساب باشگاه واریز گردد .

توسعه کیفی تیم های پایه و آکادمی باشگاه را از اهداف اصلی باشگاه است


او اهداف خود برای فصل بعد را چنین عنوان نمود ، متاسفانه فصل های گذشته بیشتر به مسایل کمی پرداخته ایم و از پرداخت به بعد کیفی مسایل عقب مانده ایم و به این خاطر هیچ تناسبی بین مسایل کمی و کیفی در باشگاه وجود ندارد و ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا به تناسب مورد نیاز در این زمینه برسیم چنان چه در بعد کیفی هم نیز شاهد رشد روز افزون باشگاه باشیم . او توسعه کیفی تیم های پایه و آکادمی باشگاه را از اهداف اصلی باشگاه خواند و افزود سعی داریم آکادمی باشگاه را به نحو احسن توسعه داده و به بازیکن سازی بپردازیم و همچنین کادر فنی جدید را ملزم خواهیم نمود تا با استفاده از بازیکنان بومی و بازیکنان رشد یافته در تیم های آکادمی باشگاه در تیم بزرگسالان تیم را از نظر بازیکنان به ثبات کامل رسانده و به جایگاهی در خور هواداران پرشورمان برسانیم .

از مسئولین بین الملل فدراسیون ، چارت سازمانی استاندارد و حرفه ای باشگاه های اروپایی و آمریکای جنوبی و جنوب شرق آسیا را خواسته ایم

او در خصوص فعالیت های اقتصادی و بازرگانی باشگاه گفت : ما سعی خواهیم کرد فعالیت های اقتصادی باشگاه را توسعه داده و به اهداف خود از نظر تثبیت منابع برسیم ، در این خصوص به سرمایه اولیه نیازمندیم که از سهامداران محترم باشگاه درخواست کرده ایم که این سرمایه اولیه را در اختیار باشگاه بگزارند تا منابع مالی باشگاه از سود این فعالیت ها تامین گردد ما بحث خصوصی سازی را به شدت دنبال می نماییم و به کمک دولت برای خودکفایی تلاش خواهیم نمود، ما از مسئولین و نمایندگان محترم مجلس خواسته ایم لایحه ای در مجلس مصوب نمایند تا دولت مبلغی را به صورت وام بلاعوض و یا با بازپرداخت 20 ساله در اختیار باشگاه ها قراردهد تا باشگاه ها بتوانند از این طریق خصوصی سازی کرده و مسایل مالی خود را برطرف سازند . سعی داریم برای فصل بعد یک ساختار قوی ایجاد نماییم تا با ایجاد ارتباطی منسجم با نهاد ها تخصصی و دانشگاهی وضعیت موجود را بهبود دهیم ، از مسئولین بین الملل فدراسیون ، چارت سازمانی استاندارد و حرفه ای باشگاه های اروپایی و آمریکای جنوبی و جنوب شرق آسیا را خواسته ایم تا با بررسی چارت های سازمانی آنها مطابق چارت سازمانی روز دنیا در بحث ساختارسازی باشگاه تصمیم گیری نماییم و از اساتید دانشگاهی نیز خواستیم چارت های پیشنهادی خود را به ما ارائه نمایند تا با جذب پرسنلی قدرتمند خواسته هواداران را برطرف سازیم . او در خصوص ارتباطش با رسانه ها گفت : انشاالله از خرداد ماه در پایان هر ماه کنفرانس مطبوعاتی با اصحاب رسانه خواهیم داشت تا گزارش جامعی را به صورت کاملا شفاف هر ماهه ارایه نماییم . اولین جلسه را هم روز پنجشنبه هفته بعد یعنی دوم خرداد ماه برگزار خواهیم نمود که اطلاع رسانی در این خصوص نیز انجام خواهد گرفت


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic