پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
90/پیشنهاد 200 میلیاردی فرش فروش برای خرید تراکتور؟
نوشته شده در سه شنبه 24 اردیبهشت 1392
ساعت : 03:35 ق.ظ
نویسنده : مسعود اجارودی
مهدی مرتضویان
90: محمدحسین جعفری پست مدیر عاملی تراکتورسازی را ترک کرد تا هر روز شایعات مختلفی در خصوص نحوه اداره این باشگاه در آینده، به گوش برسد.
شایعاتی که گاه باعث خنده و گاهی باعث تفکر عمیق در نحوه رسیدن برخی افراد معلوم الحال ورزشی برای تصاحب پست مدیرعاملی این باشگاه پرطرفدار است!
در این بین، زمزمه‌هایی هم راجع به تغییر و تحولات اساسی به گوش می‌رسد. پچ‌پچ‌هایی که گاهی قوت می‌گیرد و گاهی هم در نطفه، خفه می‌شود.
این بار زمزمه هایی از دیار آذربایجان شنیدم که پس از پیگیریهای صورت گرفته، بوی تغییر و تحول اساسی در باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی تبریز به مشام رسید!
آنچه در پی می خوانید گزارشی از شایعه خصوصی شدن باشگاه تراکتورسازی تبریز است. شایعه ای که اگر به واقعیت تبدیل شود، باعث تغییرات اساسی در مجموعه آن خواهیم بود. تاجر فرش، عاشق تیراختور
پیرمرد فرش فروش، به دنبال نشستن پشت میز ریاست تراکتور است. آقای (ع) که 57 سال سن دارد به شدت عاشق فوتبال و تراکتورسازی است. او که حدود 7 مغازه در بازار فرش فروشان تهران و یک نمایشگاه بزرگ فرش در خیابان پاسداران، به همراه چندین و چند کارگاه تولید فرش دارد، سودای بزرگی را در سر می‌پروراند.
عاشق کریم باقری، این روزها پیشنهاد 200 میلیارد تومانی را برای خرید باشگاه تراکتورسازی به همراه پرداخت مطالبات این باشگاه را به تنی چند از نزدیکان اعضای هیات مدیره اعلام کرده است. او که عکس با کریم باقری را در دفتر کارش قاب کرده، می‌خواهد تراکتور را از لحاظ مالی، بی غم کند!
پیشنهاد جدی است، ولی رسمی نیست
تاجر بزرگ فرش تبریز که اصالتش به محله مارالان تبریز برمی‌گردد، پیشنهادش را به طور جدی ارایه داده است، اما آن را رسمی نکرده. از قرار معلوم آقای (ع) قصد دارد پس از جذب نظر اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتور و مدیریت کارخانجات تراکتورسازی ایران، پیشنهادش را رسمی کند.
اجاره به شرط تملیک
خریدار باشگاه تراکتورسازی، دو سال پیش نیز چنین پیشنهادی را ارایه کرده بود که به دلیل مخالفت سرسختانه مسئولان استان و مدیران کارخانه، قبول نشد. از قرار معلوم آقای (ع) در ازای پراخت مبلغ 200 میلیارد تومان، به مدت 3 سال باشگاه تراکتور را اجاره می‌کند و در صورت عدم بدهی، می‌تواند این باشگاه را خریداری کند.
تکلیف، این هفته مشخص می‌شود
در صورت موافقت اولیه هیات مدیره کارخانه تراکتورسازی، پیشنهاد فرش فروش متمول تبریزی‌ها به طور رسمی در اختیار هیات مدیره تبریزی‌ها قرار می‌گیرد تا مورد بررسی قرار گیرد. اتفاقی که احتمالاً اواسط هفته جاری، طی نشست اعضای این مجموعه خواهد افتاد.
اول کریم، بعد دایی!
آقای (ع) علاقه زیادی به کریم باقری دارد. به قدری که وقتی باقری در آرمنیا بیله فیلد بازی می‌کرد به آلمان رفت تا با کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی دیدار کند.
از قرار معلوم او قصد دارد در صورت خرید باشگاه تراکتور، کریم باقری را سرمربی سرخپوشان تبریزی کند. در غیر این صورت علی دایی را به عنوان جدی ترین گزینه خود در سر دارد.
بودجه فصل آینده، 40 میلیاردی می‌شود؟
شنیده های ما حاکی از آن دارد آقای (ع) قصد دارد به محض خرید باشگاه، بودجه تیم را برای فصل آینده، 40 میلیارد تومان در نظر بگیرد. رقمی تقریباً بیش از 2 برابر بودجه امسال.

 

ارسال در: یکشنبه 22 اردیبهشت ساعت 08:35 (1392/2/22)

:: برچسب‌ها: 200میلیارد برای تراکتور , شا یعه ای خصوصی شدن تراکتور سازی , فرش فروش برای تراکتور 200میلیارد تومان میدهد , تراکتور 200میلیارد تومانی ,
 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic